سایت فارسی زبان کارینا کاپور
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سایت فارسی زبان کارینا کاپور

الرئيسيةPortalأحدث الصورثبت نامورود

رانی در خبرها(سال2010)

3 مشترك
رفتن به صفحه : 1, 2  الصفحة التالية
نويسندهپيام
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

تعداد پستها : 34

رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 Empty
پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime14/10/2010, 11:24 am

دورگا پوجا 2010 : آيشواريا راي، بيپاشا، راني و تانوشري

ترجمه قسمت مربوط به راني :
راني موكرجي شخص بنگالي ديگري است كه قطعاً الهه Durga را پرستش مي كند. او در مومباي به سر ميبرد و دعاهايش را در پيشگاه يك مجسمه از الهه در مومباي عرضه داشت. او با وقار و متانت، ساري سفيد رنگ با بلوز مشكي رنگ بدون آستين به تن داشت و پيشاني اش مزين به خال بزرگ قرمز رنگي بود كه متأثر از فرهنگ قوميت بنگالي مي باشد.

منبع

http://www.newspostonline.com/entertainment/durga-puja-2010-aishwarya-rai-bipasha-rani-tanushree-connection-2010101488306
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime15/10/2010, 7:31 am

راني موكرجي بازديد كننده ها را در نخستين روز از دورگا پوجا خيره كرد

جمعيت گرد هم جمع شده انتظار داشتند بازيگر، راني موكرجي، حضور كوتاه مدت و مختصري داشته باشد اما او حضور خوبي در روز نخست مراسم دورگا پوجا كه توسط خانواده اش برگزار شده بود، داشت.
اين بازيگر (راني) كه با ساري سفيد رنگ داراي حاشيه قرمز و مشكي، شيك و جذاب به نظر مي رسيد، گفت: "دورگا پوجا براي من زمان بودن با خانواده است. و همه خاطرات شيرين كودكي را برايم زنده مي كند. احساس خوبي دارم وقتي مي بينم همه اعضاي خانواده ام گرد هم جمع شده و با يكديگر جشن گرفته و خوشحالي مي كنند."
راني بر اين باور است كه در دورگا پوجا همه بايد دور هم جمع شده و صرف نظر از اعتقادات و آيينشان، جشن بگيرند.
او چنين مي گويد: "من به شخصه از همه افراد (جامعه) دعوت مي كنم تا در اين مراسم حضور يابند. درها براي همه (از ساير مذاهب) باز است. در حقيقت من اصرار دارم همه زمان بگذارند و حداقل يك بار طي زمان توزيع غذا در اين مراسم حضور يابند (توزيع رايگان بين افرادي كه براي ديدار پوجا در مراسم حضور مي يابند). ما غذاي خوشمزه Khuchudi (غذايي هندي تهيه شده از برنج و عدس) و tomato chutney (دسر مطبوعي از گوجه فرنگي) تهيه مي كنيم كه براي هر شخصي خوشايند است."
راني به مدت سه ساعت در محل قرار گيري پوجا حضور داشت و به ميهمانان خانواده كه براي حضور در پيشگاه پوجا مي آمدند، خوش آمد مي گفت. علاوه بر راني، مادرش و برادر وي، راجا موكرجي، پيوسته كنارش حضور داشتند.

منبع

http://www.dnaindia.com/entertainment/report_rani-mukerji-dazzles-visitors-at-the-first-day-of-her-durga-puja_1452862
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime19/10/2010, 3:07 am

شادي و هيجان راني موكرجي در آخرين روز از دورگا پوجا

بازيگر، راني موكرجي بهترين شادي و خوش گذراني اش را در آخرين روز از دورگا پوجا در روز يك شنبه تجربه نمود. او مي رقصيد و با استفاده از sindoor (پودري قرمز رنگ كه در مراسم هنديها مورد استفاده قرار مي گيرد) همراه افراد خانواده شامل خاله اش و برنده جايزه ملي بازيگري، Deboshree Roy شادي مي كرد (رسمي در مراسم دورگا پوجا).
راني كه با ساري سفيد و طلايي رنگش جذاب و دلربا به نظر مي رسيد، در آخرين روز از مراسم دورگا پوجا برگزار شده توسط خانواده اش، همراه با جمعيت مي رقصيد و آواز مي خواند.
راني همچنين با استفاده از sindoor همراه دوستان نزديكش، دوست دوران كودكي اش و طراح رقص به نام Vaibhavi Merchant و بازيگر تلويزيون به نام Rupali Ganguly شادي مي كرد در حاليكه مادرش از دور تماشا مي كرد.
راني مي گويد: "امسال مراسم دورگا پوجا شگفت انگيز بود. من از همه مردم مومباي كه براي ديدن الهه پوجاي ما زمان گذاشتند، تشكر مي كنم. اين مراسم براي همه اعضاي خانواده ما لذت بخش و شادي آفرين بود و من نمي توانم بگويم كه ما تا چه اندازه از افراد بازديد كنندهء پوجا سپاسگزاريم. حقيقتاً لمس كردن همه عشق و محبتي كه افراد حاضر در مراسم نسبت به ما روا داشتند، احساس خارق العاده اي بود. احساس مي كنم مراسم بعدي دورگا پوجا بزرگتر و بهتر خواهد بود."

منبع

http://www.dnaindia.com/entertainment/report_a-blast-on-the-last-day-for-rani-mukerji_1454764
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime19/10/2010, 3:08 am

راني ساري به تن مي كند

در اينجا با هم نگاهي مي اندازيم به پوششهاي متفاوت راني با انواع ساري ها با طرح هاي مختلف در مراسم دورگا پوجا.
درحاليكه راني در يك روز از مراسم، يكي از ساري هاي طراحي شده توسط سابياساچي با طرح سِت شده سفيد و قرمز به تن داشت، در روزي ديگر با ساري سفيد و حاشيه هاي آن با رنگ شگفت انگيز طلايي و بلوزي كه به آن جلوه خاصي مي بخشيد، ديده شد.
اما بيش از همه، وي طرفدارانش را در روز سوم مراسم غافلگير كرد. راني در اين روز با ساري سنتي Kerala (ايالتي در جنوب غربي هند) ظاهر شد. او با النگوهاي طلايي وزين خود، زيباييش را بيشتر به رخ مي كشيد.
گرچه تا حدودي قابل پيش بيني بود، خال بزرگ قرمز رنگ روي پيشاني ات، چهره ات را شگفت انگيز كرده راني!

منبع

http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/bollywood/news-interviews/Rani-goes-the-sari-way/articleshow/6772864.cms
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime30/10/2010, 3:31 pm

الزامات بيش از اين خانواده را به هم پيوند نمي دهد

قسمت مربوط به راني:
كاجول يكي ديگر از افرادي است كه با دختر عمويش يعني راني موكرجي (رابطه) گرمي ندارد. در حاليكه او (كاجول) روش (رفتاري اش) را ترك گفته تا با خانواده همسرش، آجي ديوگان و (همچنين) دوستاني مانند شاهرخ خان و كارن جوهر، خوب و مودب باشد، حتي سلام گفتن به راني برايش سخت است. اگر در خانواده جدايي پيش آمده باشد يا كسي پولتان را دزديده و يا اتفاق نفرت انگيز و زشتي رخ داده باشد، در آن صورت به اندازه كافي منصفانه است اما چرا بايد پر تكبر بود در حاليكه شخص ديگر (راني) كاري نكرده است؟

منبع

http://www.deccanchronicle.com/tabloids/ties-no-longer-bind-families-310
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime30/10/2010, 3:32 pm

حكايت دو خواهر

كاجول نتوانست در مراسم دورگا پوجاي راني شركت كند، اما راني همچنان از اضافه شدن فرد جديدي به خانواده خوشحال است (اشاره به تولد بچه دوم كاجول).
يك دوست نزديك راني مي گويد: "اين درست نيست كه هر دوي آنها (راني و كاجول) احساسات (رابطه) سردي نسبت به يكديگر دارند. آنها يك رابطه خيلي معمولي و عادي دارند. آنها خيلي صميمي نيستند اما با يكديگر صحبت مي كنند و در مراسم مختلف خانوادگي و فاميلي حضور مي يابند."
راني با اشاره به تولد پسر كاجول به نام يوگ، مي گويد: "دورگا پوجاي امسال با اخبار خوب و خوش آيند زيادي همراه بود". سال گذشته كاجول در حال دادن Prasad (نوعي غذا تهيه شده از روغن، عسل و آرد) به راني در مراسم پوجا ديده شد.
او (راني) گفت: "اين مراسم (پوجا) از سال 1974 توسط خانواده موكرجي بر پا شد. پدران ما (پدر راني و پدر كاجول) اين مراسم را به عنوان يك مراسم كاملاً خانوادگي بنا نهادند. در آن زمان به هر كسي (شخصي به غير از اعضاي خانواده) بايد اجازه بودن در كنار هنرپيشه هاي شركت كننده داده ميشد. هنرپيشه ها در كل چهار روز مراسم برنامه هاي فرهنگي و سنتي اجرا مي كردند."
موكرجي گفت، از اينكه مي بيند مراسم خانوادگي حالتي تبليغاتي پيدا كرده احساس خوبي ندارد.
وي افزود: "رقص (مربوط به مراسم) در آن روزها متفاوت بود و ما (با اشاره به برادرش و دختر عمويش كاجول) در مراسم پوجا ميرقصيديم. اما حالا اين مراسم جنبه تبليغاتي پيدا كرده و براي اجرا و رقص، هنرپيشه استخدام مي كنند و حمايت كننده مالي دارند و ساير موارد اين چنين."
منابع همچنين مي گويند، تماس هاي تلفني زيادي به خانه كاجول صورت گرفت تا تولد پسرش را تبريك بگويند. منابع مي گويند، بيشتر تماس ها با مادرش Tanuja (مادر كاجول) برقرار شد.
يك منبع مي گويد: "خانواده راني با مادر كاجول، Tanuja خيلي در ارتباط هستند و او از طرف دخترش (پيام هاي) تبريك را دريافت كرد."

منبع

http://www.dnaindia.com/entertainment/report_a-tale-of-two-sisters_1459392
Amrita_K
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Amrita_K

تعداد پستها : 886
آدرس پستي : ---

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime2/11/2010, 7:37 am

arkred]]مانی عزیز بابت تمامی خبرهایی که از رانی گذاشتی ازت ممنونمممممممممم
امیدوارم بازم در این سایت و در این بخش ببینمتتتتتتتتتتتتتت
مرسی واقعا ممنونم
:merci: [/center]
https://kareenakapoor-hot.forumfa.net
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime4/11/2010, 7:29 am

Amrita_K نوشته است:
مرسی واقعا ممنونم
خواهش مي كنم آمريتا جان وظيفه ست. حتما من هميشه سايت سر ميزنم و از بودن در كنار دوستان عزيزي چون تو خوشحالم. :give_rose:
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime4/11/2010, 7:35 am

راني به عنوان دختري شيفته و وابسته به پدر

راني موكرجي دو روز اخير را در نگراني شديد به سر مي بُرد، چرا كه پدرش مجدداً در بيمارستان بستري شده بود.
گرچه هم اكنون با بهبودي وضع سلامتي پدرش، حال او نيز بهتر شده اما با اين حال راني بسيار آشفته به نظر مي رسيد. اين دومين بار متوالي است كه پدرش با مشكل سلامتي روبرو مي شود و راني بر بالين پدر، شب زنده داري كرده است. راني، اين دختر شيفتهء پدر، تمام مدت در كنار پدرش بود و همه قرارهاي كاري و ملاقات هايش را كه در برنامه داشت لغو كرد.

منبع

http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/bollywood/news-interviews/Rani-plays-doting-beti/articleshow/6865122.cms
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime7/11/2010, 8:32 pm

اَدنان سامي نخستين كار خود را مي سازد

قسمت مربوط به راني:

اطلاعات مربوط به فيلم اَدنان و بِلا (در خبر گفته شده فيلم كمدي هست) به تهيه كنندگي سانجي ليلا بهانسالي، بعد از اكران فيلم "Guzaarish" در اين ماه به صورت رسمي منتشر خواهد شد. بازيگر خانم فيلم در حال حاضر مشخص شده كه ظاهراً راني موكرجي، تابو و يا ويديا بالان خواهد بود.

منبع
Amrita_K
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Amrita_K

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime8/11/2010, 7:51 am

rani-love نوشته است:
Amrita_K نوشته است:
مرسی واقعا ممنونم
خواهش مي كنم آمريتا جان وظيفه ست. حتما من هميشه سايت سر ميزنم و از بودن در كنار دوستان عزيزي چون تو خوشحالم. :give_rose:

مرسی مانی جااااان.. بازیدکننده های سایت خیلی کم شده.. از وقتی من رفتم دیگه هیچکی نمیاد لطفا همیشه بیا تا من برگردم... :merci:
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime8/11/2010, 8:04 am

Amrita_K نوشته است:
rani-love نوشته است:
Amrita_K نوشته است:
مرسی واقعا ممنونم

مرسی مانی جااااان.. بازیدکننده های سایت خیلی کم شده.. از وقتی من رفتم دیگه هیچکی نمیاد لطفا همیشه بیا تا من برگردم... :merci:
حتما آمريتا جان. اميدوارم تو هم هر چه زودتر وقت بيشتري داشته باشي و بيشتر تو سايت ببينيمت تا دوستان عزيز ديگه هم بيشتر بيان. لاو
Amrita_K
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Amrita_K

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime8/11/2010, 8:10 am

rani-love نوشته است:
Amrita_K نوشته است:
rani-love نوشته است:
Amrita_K نوشته است:
مرسی واقعا ممنونم

حتما آمريتا جان. اميدوارم تو هم هر چه زودتر وقت بيشتري داشته باشي و بيشتر تو سايت ببينيمت تا دوستان عزيز ديگه هم بيشتر بيان. لاو

مانی جان من هر وقت بیام نت سایت ببو میام ولی پست خاصی نمیزارم..ولی مدیریت تاپیکا داره اذیتم میکنه...امیدوارم واقعا بچه ها واسه دل خودشون کار کنن نه واسه حضور من
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime8/11/2010, 8:44 am

Amrita_K نوشته است:
rani-love نوشته است:
Amrita_K نوشته است:
rani-love نوشته است:
Amrita_K نوشته است:
مرسی واقعا ممنونم

مانی جان من هر وقت بیام نت سایت ببو میام ولی پست خاصی نمیزارم..ولی مدیریت تاپیکا داره اذیتم میکنه...امیدوارم واقعا بچه ها واسه دل خودشون کار کنن نه واسه حضور من

اميدوارم همونطور باشه كه ميگي
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime11/11/2010, 9:43 am

راني موكرجي توجه امير را به خود جلب كرد

رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 Rani_210

راني موكرجي در مركز توجه براي بر عهده گرفتن نقش هاي مهم و قابل توجه قرار دارد. به نظر مي رسد او احتمالاً يكي از اين نقش ها را با زوج هنري مشهورش، امير خان ايفا خواهد كرد. خبرها حاكي از آن است كه راني موكرجي به عنوان دومين قهرمان زن در فيلم جديد امير خان كه قرار است توسط Reema Katgi كارگرداني شود، انتخاب شده است.
راني از زمان فيلم "Ghulam" دوستي فوق العاده اي با امير داشته و اخيراً در مراسم بزرگي كه توسط امير برگزار شده يعني افتتاحيه Peepli Live music و مهماني ديوالي شركت داشته.
ظاهراً امير او را براي اين نقش معرفي كرده. كارينا كاپور به عنوان نقش اول زن فيلم پليسي – هيجاني مذكور كه فوريه سال آينده فيلمبرداري اش آغاز خواهد شد، انتخاب شده است.

منبع
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime13/11/2010, 1:10 pm

راني بالاخره مسير را در پيش گرفت

به نظر مي رسد سرانجام راني يك نقش با حضور يك ستاره ديگر را مي پذيرد. ظاهراً راني دومين نقش محوري مقابل امير خان را در فيلمش با Reema Kagti بازي خواهد كرد. گمانه زني هاي بسياري وجود داشت كه احتمالاً پريانكا چوپرا يا Kangna Ranaut و يا كاترينا كيف اين نقش را به دست خواهد آورد اما به نظر مي رسد دوست قديمي امير، راني موكرجي اين نقش را ايفا خواهد كرد. كارينا كاپور نقش اول را بازي خواهد كرد. (ظاهراً فيلم دو نقش محوري بازيگر زن داره كه نقش مقابل امير خان رو بازي مي كنن و انتخاب كارينا قطعي شده)
منبع ما مي گويد: "اين فيلم يكي از بزرگترين فيلم هاي سال آينده خواهد بود مخصوصا اينكه حضور امير در آن قطعي است. اين فيلم در سينماها حتما موفق مي شود. اغلب ستاره هاي خانم باليوودي مايل بودند بخشي از اين فيلم باشند اما ظاهراً آنها مسابقه را به راني باختند (اشاره به اينكه راني براي نقش برگزيده شده). ظاهراً امير به شدت مشتاق بوده است تا بازيگر نقش مقابلش در فيلم "Ghulam"، بخشي از اين فيلم باشد و در حال حاضر با راني مذاكره انجام داده. از آنجا كه امير خارج از مومباي به سر ميبرد، قصد دارد بعد از بازگشتش همه برنامه ها را قطعي كند. بياييد اميدوار باشيم اين (خبر) احيا شود (به حقيقت بپيوندد).

منبع
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime15/11/2010, 4:40 pm

يه خبر اومده كه درباره مراسم خيريه هست كه تو سفارت ايتاليا برگزار ميشه. نمايشگاه آثار هنري و براي كمك به دختران هندي و تحصيل بهترشون هست. ملكه راني هم بخشي از اين كار خيرخواهانه خواهد بود.

منبع
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime15/11/2010, 5:49 pm

كارن جوهر از حاضر نشدن مهمانان نگران است

رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 F28-02

قسمت مربوط به راني:

كارن جوهر در اواسط ژانويه از دوستانش، راني موكرجي و ويديا بالان درخواست خواهد كرد تا در شوي تلويزيوني "KWK" شركت كنند تا با زمان اكران فيلم "No One Killed Jessica" همزمان باشد.

*در خبر به اين موضوع اشاره شده كه اغلب مهمانهاي برنامه مايلند همزمان با اكران فيلمهاي جديدشان حضور پيدا كنند.

منبع
rani-love
مدیر انجمن رانی موکرجی
مدیر انجمن رانی موکرجی

پستعنوان: رد: رانی در خبرها(سال2010)   رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 I_icon_minitime22/11/2010, 12:23 pm

زوج راني و امير

رانی در خبرها(سال2010) - صفحة 1 Thumb

امير خان و راني موكرجي بازگشته اند – پنج سال بعد از حضورشان در ""Mangal Pandey و دوازده سال پس از فيلم بلاك باستر "Ghulam".
طي اين سالها تلاش هاي بسياري براي در كنار هم قرار دادن اين دو ابر ستاره صورت گرفت، اما منجر به اين امر نشد. سرانجام اين انتظار طولاني مدت با حضور راني در كنار امير در فيلم بعدي Reema Kagti كه در آن امير نقش يك افسر پليس را ايفا مي كند، به پايان رسيد. زوج پر شور فيلم "3 Idiots"، امير- كارينا نيز در اين فيلم در كنار يكديگر خواهند بود.
فيلم Reema به تهيه كنندگي امير، فرهان اختر و Ritesh Sidhwani خواهد بود. راني و كارينا براي بازي در مقابل امير در نقشهاي اصلي و با اهميت يكسان اين فيلم هيجاني بدون نام (تاكنون) تأييد شده اند. مرحله قبل از توليد فيلم در نوسان كامل است و برنامه اصلي فيلمبرداري از مارس 2011 با شروع عكسبرداري ها آغاز خواهد شد.
تهيه كننده، Ritesh از مؤسسه Excel Entertainment ضمن تأييد خبر گفت: "هيجان انگيز است كه براي اولين بار امير، كارينا و راني در كنار هم قرار مي گيرند."

منبع

رانی در خبرها(سال2010)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 2رفتن به صفحه : 1, 2  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-
» event (رانی در مراسم و مهمانی ها)2010
» پری در خبرها
» شاهید در خبرها و مصاحبه ها